Купити квартиру в Дніпрі (Дніпропетровську) на ж/м Придніпровськ

Вулиця Агнії Барто. Лівий берег р. Дніпро, мікрорайон - Приднепровск
Ціна:  30 000  $
Усього кімнат 3
Поверх 6-й  /  9-ти
Кімнати раздельные
Площа, м² 66 / 37 / 8
Квартира не кутова
Тип будинку кирпичный

В хорошому стані Відмінне розташування будинку. Планування виконана за типовим чеським проектом. Кухня, ванна, туалет облицьовані плиткою. Є балкон, лоджія, тамбур. Ліфт справно працює. Квартира знаходиться в будинку з дуже зручним розташуванням - 3 школи, 3 дитячих садка, 2 супермаркети АТБ, ВАРУС, зупинки громадського транспорту 70,134,135,137,177 - можна дістатися в будь - який район міста, ресторан ‟Мелроуз‟. Це все зосереджено в 5 хв. ходьби від будинку. По карті видно, що поруч ми маємо ‟Сосновий сквер‟в святкові і вихідні дні - ‟вихід‟на природу, база ФК ‟Дніпро‟, Придніпровський парк і пляж. Комунікації життєзабезпечення в будинку в хорошому стані. Балкон і лоджія засклені, підлога дерев# 39 ; яна. Заміна натуральних матеріалів на пластик не проводилася через відсутність примусової припливно - витяжної вентиляції на будинку. Квартира в хорошому житловому стані. Перед входом в квартиру є тамбур, броньовані двері. , .

Вулиця Немировича-Данченка. Лівий берег р. Дніпро, мікрорайон - Приднепровск
Ціна:  32 000  $
Усього кімнат 4
Поверх 9-й  /  9-ти
Кімнати раздельные
Площа, м² 83 / 52 / 8
Квартира кутова
Тип будинку кирпичный

Під ремонт. є техповерх. лоджія на дві кімнати. ліфт робочий. через дорогу стадіон, дві школи. садки. магазини в крокової доступності. сосновий ліс. недалеко річка. `.

Вулиця Агнії Барто. Лівий берег р. Дніпро, мікрорайон - Приднепровск
Ціна:  30 000  $
Усього кімнат 3
Поверх 6-й  /  9-ти
Кімнати раздельные
Площа, м² 66 / 37 / 8
Квартира не кутова
Тип будинку кирпичный

Зручне розташування / За плануванням КЛАССИЧЕСКАЯ ЧЕШКА! Кімнати роздільні - класична чешка з балконом в залі і лоджією в спальні! балкон і лоджія - засклені, комунікації життєзабезпечення будинку надійні, стан житловий -хороше. Можливість об# 39 ; єднання 2-х, 3-х квартир. Квартира знаходиться в будинку з дуже зручним розташуванням - 3 школи, 3 дитячих садка, 2 супермаркети АТБ, ВАРУС, зупинки громадського транспорту 2,5, `, 70,134,135,137,177 - можна дістатися в будь - який район міста, ресторан‟Мелроуз ‟. Це все зосереджено в 5 хв. ходьби від будинку. По карті видно, що поруч ми маємо ‟Сосновий сквер‟в святкові і вихідні дні - ‟вихід‟на природу, база Футбольного Клубу ‟Дніпро‟, Придніпровський парк і пляж. Комунікації життєзабезпечення в будинку в хорошому стані. Балкон і лоджія засклені, підлога дерев'яна. Квартира в хорошому житловому стані. Перед входом в квартиру є тамбур, броньовані двері. `, . Можливість об'єднання 2-х, 3-х квартир.

Найдено вариантов:
Страница:
Із запитом «

Продаж квартир в Дніпрі на ж/м Придніпровськ

» шукають:
Фільтр
Число Кімнат
Берег р. Дніпро
Поверх
-
Поверховість буд.
-
Ціна, тисяч $
від до
Comodo Trusted Site Seal