Фільтри
Число Кімнат
1-к
2-к
3-к
4 +
Ціна, тисяч $
Берег р. Дніпро
Лівий
Правий
Поверхи
Середні
Райони
Мікрорайони
Поверховості буд.

Продаж квартир в Дніпрі (Дніпропетровську), централізоване опалення, до 22000 доларів

Проспект Свободи. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Червоний Камінь ж/м
20 000  $
або  455 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира кутова
Площа 44 м²
Кухня 6 м²
Поверх 1‑й  /  5‑ти
Тип
будинку
цегляний
Ⓜ️
До метро
700 метрів
Дивитися на карті 

Продаж квартири під ремонт. Квартира знаходиться на проспекті Свободи, біля під’їзду висаджені ялинки, двір тихий. Квартира розташована у Новокадацькому районі, проспект Свободи.

Вулиця Надії Алексєєнко. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Вокзал
20 000  $
або  455 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира не кутова
Площа 44 м²
Кухня 7 м²
Поверх 1‑й  /  2‑ох
Тип
будинку
цегляний
Опалення автономне газове
Ⓜ️
До метро
400 метрів
Дивитися на карті 

Хороша квартира за адекватну ціну! У центрі міста Перший поверх. НЕ напівпідвал ! Бонусом до неї місце в дворі будинку, що закривається, і капітальний сарай з білої силікатної цегли з металевими дверима. рамами. Зроблено укоси вікон як усередині квартири, так і зовні. У квартирі є власне АВТОНОМНЕ ГАЗОВЕ опалення: новий одноконтурний газовий котел. Гаряча вода від електробойлера. Всі труби води та каналізації замінені на пластикові REHAU. Добротний цегляний будинок. Без тріщин ! Товщина стін будинку - близько одного метра. Квартира не кутова, в середині будинку, тепла! до залізничного вокзалу 12 хвилин пішки. Власний добротний, з металевими дверима сарай у дворі. з білої силікатної цегли. Внесено в план БТІ і входить у вартість квартири. Водопостачання та водовідведення централізовані від міськводоканалу. 1-й поверх 2 - поверхового цегляного будинку.

Вулиця Космонавтів. Лівий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Придніпровськ
16 000  $
або  727 $  за м²
Кімнат 1-к
Квартира кутова
Площа 22 м²
Кухня 5 м²
Поверх 6‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
панельний
Дивитися на карті 

Однокімнатна квартира, газ, світло, вода лічильники, бак, пластикові вікна, залізні вхідні двері, гарне вкладення для здачі в оренду, або для молодої сім’ї. Поруч, школи, магазини, дит. садок.

Вулиця Леоніда Стромцова. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Олександра Поля пр.
18 000  $
або  581 $  за м²
Кімнат 1-к
Квартира не кутова
Площа 31 м²
Кухня 5 м²
Поверх 1‑й  /  4‑ьох
Тип
будинку
цегляний
Дивитися на карті 

Колишня вулиця Вакуленчука. Третій ряд будинків від проспекту. Шуму машин з проспекту не чути взагалі! Поряд реконструйований парк. Хороше місце розташування. Будинок - цегляний, теплий. Середина проспекту. До центру міста 10 хвилин. Стан житловий. Труби по воді замінені. Газовий лічильник. Дім не на червоній лінії, шуму проспекту не чути. Район пр. Кірова/Поля, на боці Славутича.

Проспект Богдана Хмельницького. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Богдана Хмельницького пр.
17 300  $
або  786 $  за м²
Кімнат 1-к
Квартира не кутова
Площа 22 м²
Кухня 5 м²
Поверх 5‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
панельний
Дивитися на карті 

Продається 1 км. кв. у м. Дніпро. Стан житловий. Французький балкон. Ліфт, паркування, тихий двір. малосімейка. Не кутова, тепла Район Титова. не на червоній лінії. Район ТРЦ Мерлоуз.

Фестивальний провулок. Лівий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Лівобережний-3 ж/м
820 000  грн.
або  438 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира не кутова
Площа 46 м²
Кухня 12 м²
Поверх 1‑й  /  14‑ти
Тип
будинку
панельний
Дивитися на карті 

Квартира під ремонт. Зроблений проект. Змонтована нова електропроводка. Встановлено нові вхідні двері. Змонтовані нові перегородки та заказані вікна Заказані меблі, кухня та сантехніка. Є окремє переміщення під генератор. Поруч лікарня та школа, дітячій садочок Поблизу парковка Неподалік Варус. , АТБ, Караван. Дуже зручна транспортна розвʼязка.

Вулиця Липова. Лівий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Північний ж/м
17 500  $
або  565 $  за м²
Кімнат 1-к
Квартира не кутова
Площа 31 м²
Кухня 5 м²
Поверх 3‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
панельний
Дивитися на карті 

Квартира світла, тепла, не кутова! Кімната велика, простора: 18,2 км 2. Загальна площа 30.2 м 2 Поверх 3 / 9 Квартира чиста, житлова. Можна заходити та жити. Поруч вся інфраструктура. Світло не відключають. Газ є Малосемейка. НЕ Кутова! Тепла.

Проспект Івана Мазепи. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Івана Мазепи пр.
17 000  $
або  739 $  за м²
Кімнат 1-к
Квартира не кутова
Площа 23 м²
Кухня 4 м²
Поверх 9‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
цегляний
Ⓜ️
До метро
1200 метрів
Дивитися на карті 

Квартира знаходиться в зручному місці . поряд Автовокзал, ж. д вокзал приблизно 5 хвилин трамваєм , трамвайна зупинка прямо біля дому, маршрутки , парк , АТБ , поряд три автозаправки , дитсадок , школа , аптека , магазини , перукарня . Квартира з меблями і технікою - заходь і живи. Побудований 1979 році , кирпичний , залізобетонні перекриття, окремий ліфт на 9 поверх.

Вулиця Зимових Походів. Лівий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Молодогвардійська, Сахалін
21 500  $
або  467 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати суміжні
Квартира не кутова
Площа 46 м²
Кухня 7 м²
Поверх 4‑й  /  5‑ти
Тип
будинку
панельний
Дивитися на карті 

Частково ремонт, вікна нові МПО, перепланування кухня студія, частково залишається техніка та меблі Поруч дитячий садок та школа. Зупинка трамвая ’Школа 24 ’. Доглянута хрущовка. Хороша транспортна розв’язка. Тихий район чистий підїзд дитячій майданчик.

Найдено вариантов:
Cторінка:
1
Із запитом «

Купити квартиру в Дніпрі, централізоване опалення, до 22000 доларів

» шукають:
>
Sectigo Trusted Site Seal

Електронна пошта, email: order@dneprdom.ua

Додати додаток "DneprDom.ua" на головний екран