Фільтри
Число Кімнат
Поверховості буд.

Продаж квартир в Дніпрі (Дніпропетровську) - під ремонт

Вулиця Костя Гордієнка. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Івана Мазепи пр.
19 000  $
або  365 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира кутова
Площа 52 м²
Кухня 8 м²
Поверх 3‑й  /  3‑ьох
Тип
будинку
монолітний
Ⓜ️
До метро
600 метрів
Дивитися на карті 

Квартира під ремонт, поруч дитячий садок, школа, технікум. Відмінна транспортна розв’язка до центру 5 хвилин їзди. Під’їзд чистий та теплий. Сусіди добрі. Є два особисті підвали в будинку для зберігання речей. Поруч магазин АТБ, аптеки та мінімаркети. До транспорту 3 хвилини ходьби. Завод Петровського та Коксохімічний ДАЛЕКО.

Проспект Дмитра Яворницького. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Центр
50 000  $
або  980 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира не кутова
Площа 51 м²
Кухня 7 м²
Поверх 1‑й  /  3‑ьох
Тип
будинку
цегляний
Ⓜ️
До метро
700 метрів
Дивитися на карті 

Продам 2-х кімнатну квартиру в центрі міста, пр. Яворницького 109 біля парку Глоби. Лічильники води та газу встановлений. Поверх 1 . Висота стелі 4 м. Загальна площа квартири 50,5 м 2. Квартира під ремонт. Квартира під ремонт можна зробити дворівневу.

Проспект Олександра Поля. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Олександра Поля пр.
35 000  $
або  636 $  за м²
Кімнат 3-к
Кімнати суміжно-роздільні
Квартира не кутова
Площа 55 м²
Кухня 6 м²
Поверх 1‑й  /  5‑ти
Тип
будинку
цегляний
Ⓜ️
До метро
2800 метрів
Дивитися на карті 

Продам 3 кімнатну квартиру хрущовці на 1 поверсі 5 пов. вдома. Квартира в житловому стані, з меблями та технікою. Ремонт косметичний, на вікнах решітки. Є кімната, що виходить на червону лінію, можливість використовувати під офіс або магазин. У дворі знаходиться котельня, двір доглянутий та облагороджений. Зручне розташування, гарна транспортна розв’язка в будь - яку частину міста. За потреби можлива здача з подальшим продажем. Перегляд за домовленістю, можливий невеликий торг до реального покупця. Щодо оренди, можна зняти 2 кімнати 6 тис+ комунальні, 3 кімнати 8 тис+ комунальні на газ та світло лічильники, ЖКГ та вода за 1 особу. Опалення за сезоном. Оренда без тварин. Цегляний, хороший чистий тихий двір. гарне місце розташування.

32 200 
або  745 $  за м²
Кімнат 3-к
Кімнати суміжно-роздільні
Квартира не кутова
Площа 47 м²
Кухня 6 м²
Поверх 1‑й  /  5‑ти
Тип
будинку
цегляний
Ⓜ️
До метро
2800 метрів
Дивитися на карті 

Квартира знаходиться у житловому стані, під індивідуальний ремонт. Можна використовувати під офіс або магазин, є вихід на червону лінію. Залишаються меблі та техніка. Всі необхідні об’єкти, що знаходяться в пішій доступності. Будинок ЖКГ.

Вулиця Гідропаркова. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Парус ж/м
20 900  $
або  581 $  за м²
Кімнат 1-к
Квартира не кутова
Площа 36 м²
Кухня 9 м²
Поверх 13‑й  /  16‑ти
Тип
будинку
панельний
Ⓜ️
До метро
1700 метрів
Дивитися на карті 

Продам теплу простору 1 кімнатну квартиру на ж/м Парус, поряд з глухим кутом транспорту. Дуже інфраструктурне розташування будинку. Квартира площею – 36 м 2, кухнею – 9 м 2 під Ваш індивідуальний проект ремонту. У квартирі дві лоджії. Два працюючих ліфти - вантажний і пасажирський нові ліфтові кабіни. Будинок складається з ОСББ. Торг. Чистий та доглянутий під’їзд, ліфт вантажний та пасажирський з новими кабінами.

Найдено вариантов:
Cторінка:
1
Поделиться страницей через QR-код
Sectigo Trusted Site Seal

Електронна пошта, email: order@dneprdom.ua

Додати додаток "DneprDom.ua" на головний екран