Квартира в жк південному. Після будівельників. 2 секція 7 поверх. Монолітна конструкція. Два ліфти. Гарне розташування. Шикарна квартира як для проживання, так і під бізнес. 2 секція 7 поверх у жк південний. Здача середина 2023 року.
Внизу під оголошенням є карта з розташуванням будинку.
Розташування позначене на карті жовтим колом.
Відкрити карту ??
Хороша локація та площа. 2х кімнатна, площа 54 м 2, кухня 9 м 2. Під ремонт. Квартира порожня. Три лоджії утеплені з металопластиковими вікнами. Санвузол роздільний. Поруч яхтклуб.
Новобудова !! Є комірка на поверсі. Квартира під ваш ремонт, дуже добре для життя та під інвестиції, автономне газове опалення, поряд школа та дит. садок. Дуже комфортний будинок, закрита територія, дитячий майданчик.
тепла квартира, гарне розташування будинку. Роздільні кімнати, на підлозі паркет, на вікнах жалюзі, лоджія засклена. Залишаються всі меблі, вся необхідна техніка крім мікрохвильової печі. Проведено інтернет. на сходовому майданчику.
Поруч з будинком Ринок, АТБ, Школи, Садики, Набережна та Яхт -клуб ’СІЧ. Загальна площа: 37 м 2 + Кухня: 9 м 2 + Поверх: 7 / 9 + У тамбурі зроблений ремонт, встановлена шафа в стелю для госп потреб + Вікна виходять у двір + Квартира спланована в: Кімнату з вбудованим Шафою -купе підлога - стеля на ширину кімнати Коммфортну кухню Суміщений санвузол Гардеробну Коридор + Засклений, утеплений Балкон + На балконі обладнано шафу -комору під госп потреби + Опалення централізоване + Підігрів води: бойлер 8 металопластикові вікна Rehau з фурнітурою GU і з двокамерними склопакетами з енергозберігаючим покриттям + Міжкімнатні двері: Шпон + Ремонт робився для себе.
Новобудова !! Мадриківська 51 Л, видова квартира п. Новий цегляний будинок. Видова квартира після будівельників, новий цегляний будинок. Вільне планування, затишний та тихий двір. ЖК Бест Хаус Право власності оформлене, квартира у реєстрі, з документами порядок.
Квартира без ремонту, вікна метал пластикові, нові вхідні двері. Продам 2-кімнатну квартиру на вул. Гоголів. Вікна виходять надвір. У дворі є дитячий майданчик, розташовані гаражі. Квартира без ремонту, були замінені всі вікна на металопластикові, балкон обшитий пластиком, змінювалися вхідні двері та колонка. Є шпалери для ремонту. На Гоголі знаходяться школи, такі як: , Глобус Міжнародна Мовна Школа ТОВ , Дніпропетровська Дитяча Музична школа 1 ′. Всі документи в порядку та квартира готова до продажу. Торг доречний. З усіх питань звертайтесь. Будемо раді спілкуванню з потенційними покупцями. Будинок цегляний, тихий двір.
Квартира - заходь і живи. Квартира, транспортна розв’язка, кафе і тд. До центру міста 10 - 15 хвилин! Квартира на 10 поверсі, але зовні обшита утеплювачем, дах також зроблено, є технічний поверх, ліфт завжди працюючий, тому що будинок обслуговує, вікна, проводка – все сучасне У квартирі є газ! Меблі залишається, кондиціонер! Прекрасні сусіди, великий тамбур, де можна зберігати дуже багато особистих речей! Також допускається торг. Чистий будинок, обслуговується ОСББ, у дворі дитячі майданчики, місця для вашого авто, поряд декілька садочків, шкіл, купа магазинів, ТЦ, лікарні, зони відпочинку.
Спокійний район в центрі міста. 2 поверх 5 поверховий будинок Загальна площа 35,1 м. кв. Санвузол - 3,8 м. кв. ; Балкон – 3,8 м. кв; Кухня – 4,5 м. кв; Кімната 23 м. кв; Висота стін 2,70 м. , стеля підвісна. Квартира зроблена під власне проживання, тому в ній продумана функціональність кожного сантиметру. Оздоблення квартири виконано в ненав’язливих світлих і бежевих тонах. Для зберігання: особистих речей є сучасна, містка шафа; господарського інструменту є невеличка кладова на балконі. Для сушіння одягу після прання відокремлений від загальної площі, провітрюваний балкон. Кухня обладнана усім необхідним: електроплита, посудомийка, бойлер 80 літрів, холодильник, багато шаф для зберігання посуду. У ванній кімнаті є пральна машина, сушка для рушників, велике дзеркало, якісна сантехніка. Опалення електричне, тепла підлога. Кімната обладнана кондиціонером Зима Літо. У квартирі встановлено охоронне обладнання. Квартира розташована посередині будинку, тобто назовні виходить тільки один бік, що забезпечує збереження тепла взимку. Інфраструктура: за 300 м. від будинку громадським транспортом можна поїхати в будь який із 4 боків міста. Також поблизу є дитячий садок, школа, супермаркет АТБ, аптека та інше. Квартира продається з усіма меблями та технікою.
Автономне опалення, тепла підлога. Автономне опалення, тепла підлога, в одній кімнаті ремонт. По всій квартирі металопластикові вікна. Кондиціонер. Санвузол суміжний. Вхідні двері нові. Нові двері в 2-х кімнатах. квартирі тепло завдяки авт. опалення. Без меблів. Також є бойлер. Газова колонка. Лічильник води, газу. ЖЕК, поруч школи, садки, ТРЦ, супермаркети, магазини, аптеки, лікарня, поліклініка, парк, стадіон, басеїн, автостоянка, громадський транспорт - трамваї, маршрутки.
Новобудова !! Новий, цегляний, утеплений, чудова інфраструктура. Секція 2 Поверх 7 Не кутова Виконані ВСІ перегородки із зазначеним плануванням Гостина -кухня - 21,2 м 2 спальня - 17,8 м 2 санвузол - 4,2 м 2 передпокій - 7,3 м 2 Стіни та перегородки - керамічна цегла оштукатурені Підлога - звукоізоляція + гідроізоляція + армована стяжка Стеля - звукоізоляція + штукатурка Електрика 220 / 380 v Все розведено, включаючи розетки, вимикачі - Австрія Виконане розведення під спліт - систему кондиціонування Вікна - ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - профіль WDS 8 SERIES склопакети - 2 камерні SOLAR і ТРИПЛЕКС. РК БАРВИ секція 2 / жовта / під навісами.
Сталіна, високі стелі. Продам 2-кімнатну квартиру на 12 кварталі по вул. Інженерна. Площа 52,2 м 2, . 4 / 5 будинки, сталінка, високі стелі, не кутова. Будинок після реконструкції, зроблений кап. ремонт даху. Кімнати роздільні, балкон не засклений, туалет з окремою ванною. Стан житловий, з меблями, вікна, бойлер. Будинок, Сталіна, утеплений. Після реконструкції.
Простора, затишна, комфортна, світла з новим, якісним ремонтом. Продам 1к. квартиру 34 м 2, низ вул. Робоча - будинок цегляний, не кутова 3 / 9, ОСББ завжди чисто, ліфт працює - новий, якісний, сучасний ремонт - заміна всіх комунікацій, нова електропроводка, труби, батареї, стояки - лічильники на воду, газ, двозонний на електроенергію - вбудована кухня, нові меблі, техніка все залишається - світла, простора, затишна, комфортна - після ремонту ніхто не жив, ремонт робили для себе з душею та розумом - балкон засклений - тамбур на 3 квартири з ремонтом, сусіди всі добрі, позитивні люди - у пішій доступності зупинка, магазини, школа, дит. сад, лікарня - близько до центру, вокзали, парки, центр. ринок 5 - 7 хв - ніхто не прописаний, документи готові до швидкої угоди. Будинок цегляний.
Хороший район, 2 паркомісця, хороші сусіди, торг. Продам квартиру на вул. Толстого Омеляна Пріцака. Квартира на землі зі своїм двором та паркомісцями під 2 автомобілі. Площа квартири 32.7 м 2. У середині квартири є льох, який можна використовувати як бомбосховище. Опалення автономне – електропанелі, встановлене у 2022 році. Газова колонка, централізоване водопостачання та каналізація. Встановлено кондиціонер. У квартири є підсобне приміщення, я зберігав колеса від авто, мангал, велосипеди та все, що потрібно по господарству. Ідеальний варіант для невеликої родини. Або родини із тваринами. Тихе місце у найкращому районі Дніпра. Парк Гагаріна 200 метрів, школа 200 метрів, садок 300 метрів, АТБ 300 метрів, Дафі 500 метрів від будинку. Продаж з меблями, плита, холодильник, пральна машина, кондиціонер. Гарні сусіди. Повністю житловий стан. Торг.
Парк, 2 поверх, під ремонт, 2 кімнати. Центральний район, проспект Олександра Поля. ПІД РЕМОНТ. Стан житловий. Квартира знаходиться на 2 поверсі 16-ти поверхового цегляного будинку 1975 року. 2 кімнати, загальна площа 54.9 кв. м, 30,8 кв. м житлової площі, кімната 20 кв. м, спальня 10,8 кв. м. Велика кухня – 9 кв. м. У будинку газ, центральне опалення, підігрів води – бойлер. Велика лоджія засклена. Вікна замінені на МПО, крім лоджії. Поруч вся інфраструктура, ТЦ Славутич, парк Зелений гай, гарна транспортна розв’язка, можна доїхати до будь - якої точки міста. Вікна виходять у паркову зону, тихо та спокійно Зелений Гай. ОСББ. Гарні сусіди. ПІД РЕМОНТ. Спілкування бажано із реально зацікавленим покупцем. Торг знаходиться у розумних межах. ПРОДАЖ НЕ ЗА СЕРТИФІКАТ. Телефонуйте за номером, вказаним у оголошенні.
Новобудова !! Новобудова, квартира дуже тепла, є все що треба для життя. В продажу затишна, дуже комфортна та тепла однокімнатна квартира з вікнами у двір в новобудові на ж/м Червоний Камінь вул. Кобзарська. Зачинений , облаштований парканом, охороняємий двір з відеоспостереженням та наявністю у дворі облаштованої парковки з безкоштовними паркомісцями. В підвалі дома облаштоване укриття. В квартирі виконан авторський ремонт з просторою кухнею до 10 м. кв. та кімнатою - студією до 21 м. кв. Стіни дома з цегли, утеплені мінватою 10 см завтовшки, з загальною товщиною стін більш 50 см. Всюди МП - вікна, засклена та утеплена стекловатою лоджія зроблена під кабінет. Індівідуальне опалення, тепла підлога в ванній кімнаті. На підлозі кімнати - негорючий ламінат, в коридорі та кухні - кахель, у ванній кімнаті - підлога з підігрівом. На все встановлені лічильники, є газовий котел, газова плита. Квартира обладнана сучасними , зручними меблями та технікою, комфортним диваном. Новобудова, цегла, утеплена мінватою 10 см.
Готові до швидкої згоди куплі - продажу і торгу. В квартирі ремонт з заміною с/т комунікацій, ніхто не проживає. М/П вікна і лоджія, частково меблірована, бойлер. Електрика 24 / 7, Лічильники води, електроенергії. Ліфт працює. ОСББ, документи в порядку, один власник, боргів по жкх немає. Під’їзд: домофон, броньовані двері. Вторинна нерухомость , недалеко від авто і ж. д вокзалу.
Два ліфти, конс’єржа немає. Можливий торг, але тільки реальному покупцю, розглянемо різні варіанти, але тільки в цьому ж районі - не Кірова, не Петровського, а верх Робочої.
можливий продаж за держпрограмами за безготівкові гривні Е - Оселя тощо. Пропоную на продаж 2к квартиру в житловому стані на проспекті Поля, за магазином Медтехнікою, вул. Менахем - Мендл Шнеєрсона житловий стан, у квартирі є вбудована кухня з газовою плитою, електричною духовкою, витяжкою, бойлером, холодильником, у кімнаті є кондиціонер, стіл, диван, шафа, металопластикове вікно; пральна машина; забезпеченні, зацікавлені у подальшому проживання. Інфраструктура: Дитячий садок, Школа, Зупинка транспорту, Магазин, Супермаркет АТБ, Дитячий майданчик, Аптека, Ресторан, Кафе, 15 хвилин до Центрального Парку та Центру міст.
Бажаеш дати об'яву «Продам квартиру»?
Натискай дати об'яву, заповни параметри, додай фото і, воно з'явиться відразу! Без реєстрації !
Електронна пошта, email: order@dneprdom.ua