Секція 2 Поверх 7 Не кутова Виконані ВСІ перегородки із зазначеним плануванням Гостина -кухня - 21,2 м 2 спальня - 17,8 м 2 санвузол - 4,2 м 2 передпокій - 7,3 м 2 Стіни та перегородки - керамічна цегла оштукатурені Підлога - звукоізоляція + гідроізоляція + армована стяжка Стеля - звукоізоляція + штукатурка Електрика 220 / 380 v Все розведено, включаючи розетки, вимикачі - Австрія Виконане розведення під спліт - систему кондиціонування Вікна - ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - профіль WDS 8 SERIES склопакети - 2 камерні SOLAR і ТРИПЛЕКС. РК БАРВИ секція 2 / жовта / під навісами.
Внизу під оголошенням є карта з розташуванням будинку.
Розташування позначене на карті жовтим колом.
Відкрити карту ??
Центр. 2к квартира на 1 поверсі у самому центрі міста по вулиці Володимира Мономаха, район набережної. Знизу під квартирою знаходиться комерційне приміщення. Якісний цегляний 5 - поверховий будинок ’сталінка’. Високі стелі. Товсті стіни. Квартира дуже тепла. Квартира з косметичним ремонтом. Меблі та техніка залишаються за домовленістю. Броновані двері, ґрати на вікнах, високий 1 поверх. Двір закритий. Поруч у кроковій доступності МІСТ - СІТІ, Пасаж, ЦУМ, Макдональдс, КФС, цирк, набережна за п’ятдесят метрів від будинку, АТБ, Сільпо, кафе та ресторани. Зручна транспортна розв’язка, можна дістатися будь - якої точки міста однією маршруткою. У власності понад 3 роки. Перегляд квартири за домовленістю. Гарний цегляний будинок сталінка, закритий двір з відео спостереженням. Майже на набережній.
Центр міста 2 км. , інфраструктура дуже хороша. Будинок цегляний, не кутова, всі кімнати окремі, балкон з ремонтом, кондиціонер, гаряча вода газова колонка автомат, стан квартири задовільний. ОСББ, у під’їзді гарний ремонт 2023 р. , дах якісно перекритий по всьому периметру будинку.
Все, що у квартирі залишається, бонус для господарства погріб цегляний. 3-х кімнатна роздільна квартира, вхідні двері свіжі, вікна металопластикові, гаряча вода колонка автомат меблі на кухні, кондиціонер, балкон дуже затишний і благородний, дах в будинку перекрита по всьому периметру і нові труби, в під’їзді свіжий ремонт. Будинок цегляний 5 поверховий 3 під’їзди.
Готові до швидкої згоди куплі - продажу і торгу. В квартирі ремонт з заміною с/т комунікацій, ніхто не проживає. М/П вікна і лоджія, частково меблірована, бойлер. Електрика 24 / 7, Лічильники води, електроенергії. Ліфт працює. ОСББ, документи в порядку, один власник, боргів по жкх немає. Під’їзд: домофон, броньовані двері. Вторинна нерухомость , недалеко від авто і ж. д вокзалу.
Приходь і живи. Квартира з косметичним ремонтом, МПО, кондиціонер, осбб, утеплена, в будинку новий ліфт, кухня, ванна та туалет у кахлі, двері дубові. стелі вирівняні, шпалери. Панельний, поверх.
Гарний варiaнт. Кооператив. 9 - ті поверхового цегляного будинку, 33 м кв. , меблі, техніка. Новые окна WDS с Энергосберегающеми стеклопакетами Власне опалення котельня на дім в перспективе новый лифт . Квартира планування спальня і кухня. Є сухий подвал - сховище. Поряд стоянка для авто.
Продається затишна 3-кім. квартира на просп. Івана Мазепи. Продається затишна 3-кім. квартири по вул. Івана Мазепи Площа квартири складає 58,6 кв. м. , хрущовка, знаходиться на 2 поверсі з 5. - Не кутова - Двостороння - Тепла та світла - Будинок цегляний. Під’їзд чистий і доглянутий. У квартирі встановлений бойлер, газова плита, засклені балкон, два комори. Біля будинку свій льох залишається безкоштовно. Відмінне місце у кроковій доступності школи, дитячі садки, парк, магазини, пошти, поліклініка та зупинка громадського транспорту. До центру 15 хвилин.
Поруч парк Глоби. Продам 2-х кімнатну квартиру в центрі міста, пр. Яворницького 109 біля парку Глоби. Лічильники води та газу встановлений. Поверх 1 . Висота стелі 4 м. Загальна площа квартири 50,5 м 2. Квартира під ремонт. Квартира під ремонт можна зробити дворівневу.
трикімнатна квартира з виходом на червону лінію. Продам 3 кімнатну квартиру хрущовці на 1 поверсі 5 пов. вдома. Квартира в житловому стані, з меблями та технікою. Ремонт косметичний, на вікнах решітки. Є кімната, що виходить на червону лінію, можливість використовувати під офіс або магазин. У дворі знаходиться котельня, двір доглянутий та облагороджений. Зручне розташування, гарна транспортна розв’язка в будь - яку частину міста. За потреби можлива здача з подальшим продажем. Перегляд за домовленістю, можливий невеликий торг до реального покупця. Щодо оренди, можна зняти 2 кімнати 6 тис+ комунальні, 3 кімнати 8 тис+ комунальні на газ та світло лічильники, ЖКГ та вода за 1 особу. Опалення за сезоном. Оренда без тварин. Цегляний, хороший чистий тихий двір. гарне місце розташування.
Зручне місце, практично цент, хороша розв’язка, тихий двір. Квартира знаходиться у житловому стані, під індивідуальний ремонт. Можна використовувати під офіс або магазин, є вихід на червону лінію. Залишаються меблі та техніка. Всі необхідні об’єкти, що знаходяться в пішій доступності. Будинок ЖКГ.
Новобудова !! Мадриківська 51 Л, видова квартира п. Новий цегляний будинок. Видова квартира після будівельників, новий цегляний будинок. Вільне планування, затишний та тихий двір. ЖК Бест Хаус Право власності оформлене, квартира у реєстрі, з документами порядок.
Автономне опалення, тепла підлога. Автономне опалення, тепла підлога, в одній кімнаті ремонт. По всій квартирі металопластикові вікна. Кондиціонер. Санвузол суміжний. Вхідні двері нові. Нові двері в 2-х кімнатах. квартирі тепло завдяки авт. опалення. Без меблів. Також є бойлер. Газова колонка. Лічильник води, газу. ЖЕК, поруч школи, садки, ТРЦ, супермаркети, магазини, аптеки, лікарня, поліклініка, парк, стадіон, басеїн, автостоянка, громадський транспорт - трамваї, маршрутки.
3х кімнатна квартира, Дніпро. Р - н Західний вул. ДанилаГалицького 2 / 5 не кутова, тепла, балкон засклений, вікна, двері, труби поміняні, стан житловий, своя. Ціна договірна. Торг. Тел.
Новобудова !! Новобуд бізнес класу з власною прибудинковою територією. Квартира в жк південному. Після будівельників. 2 секція 7 поверх. Монолітна конструкція. Два ліфти. Гарне розташування. Шикарна квартира як для проживання, так і під бізнес. 2 секція 7 поверх у жк південний. Здача середина 2023 року.
Простора, затишна, комфортна, світла з новим, якісним ремонтом. Продам 1к. квартиру 34 м 2, низ вул. - вбудована кухня, нові меблі, техніка все залишається - світла, затишна, комфортна - ремонт 2024 г. робили для себе з душею і розумом - близько до центру, вокзали, парки, центр. 5 - 7 хв - ніхто не прописаний, документи готові до швидкої операції. Будинок цегляний.
Підходить для життя, або для бізнесу. Продам 3-кімнатну квартиру - Центр міста. пл. Старомостова Червона лінія Центральна частина міста з розвиненою інфраструктурою. Затишна квартира загальною площею 65.1 м. Яка розташована на 3 - му поверсі 5-ти поверхового будинку. У квартирі частково зроблено якісний ремонт: ванна ще у плівці; лічильники електроенергії, води та газу. Під’їзд акуратний, чистий.
Двір не проїзний, чистий, цегляний. Квартира чудова, з ремонтом. Енергетика Позитивна, за час проживання в ній, добробут сім’ї збільшився у 2,5 рази, народилася дитина. Ви залишитеся задоволені. У квартирі ніхто не прописаний, готовий до швидкої угоди. Ціна знижена на час воєнних дій, після закінчення яких зросте мінімум на 10 000. Будинок кооперативний, доглянутий.
Капітальний ремонт, закритий двір, особисте паркування, автономне опалення. Затишний двір, з садом і дитячим майданчиком - гойдалка, пісочниця, закрита. Є власне господарське приміщення з льохом поряд з будинком, В будинку всього 16 квартир та знаходиться серед приватного сектору. У квартирі 2 спальні та зали, квартира зовні утеплена, балкон із залізної конструкції та утеплений. Вікна пластикові на балконі також. У квартирі зроблено капітальний ремонт у 2019 – 2020 роках. Продаємо з меблями та частково з технікою. Автономне газове опалення - новий котел і система опалення, нова сантехніка, вода підведена окремо до квартири, власна каналізація септик на квартиру. На фото балкона можна побачити крите місце для двох автомобілів з майданчиком для виїзду та воротами. Будинок знаходиться не на транзитній дорозі, тож для дітей безпечно кататися вулицею велосипедами. Будинок знаходиться за 5 хвилин ходьби до залізничної станції Сухачівка, до маршрутки 90, 77, 141, що йде в м. Дніпро. Поруч дві школи, два дитячі садки, лікарня, Нова пошта, Укрпошта, АТБ, ЦНАП, Аврора, аптеки, Єва та багато інших магазинів, місцевий базар. У мікрорайоні багато факультативних гуртків для дітей, багато парків та гарних пейзажів, також недалеко водойми для гарного відпочинку. Загалом, затишне та тихе життя.
Бажаеш дати об'яву «Продам квартиру»?
Натискай дати об'яву, заповни параметри, додай фото і, воно з'явиться відразу! Без реєстрації !
Електронна пошта, email: order@dneprdom.ua