Простора 2-кімнатна квартира з окремими кімнатами в прекрасному цегляному будинку - це про нашу квартиру. Родзинкою квартири є кутовий балкон. Служить додатковим захистом для квартири від погодних умов. Балкон засклений. Вікна у двір Квартира сонячна та світла. Є кондиціонер. Усі вікна металопластикові. Є комора для зберігання речей. Для підігріву води є бойлер. Мрія кожної господині - Велика кухня 8.5 м 2. - обов’язковий.
Внизу під оголошенням є карта з розташуванням будинку.
Розташування позначене на карті жовтим колом.
Відкрити карту ??
Телефонуйте заздалегідь. Продам 2-кімнатну квартиру. Квартира знаходиться за адресою: проспект Богдана Хмельницького. Продаж під ремонт. Вже почали виносити старі меблі, розбирати кухню. За документами повний порядок! Квартира знаходиться в найзручнішому місці на даному районі. Квартира тепла. До АТБ 300 м, ТРЦ ’Terra’ 500 м, дитячий садок 300 м, ринок 500 м, зупинка прямий під будинком і тд. У будинку встановлено новий ліфт. Сусіди спокійні, дружні.
Хороший район, 2 паркомісця, хороші сусіди, торг. Продам квартиру на вул. Толстого Омеляна Пріцака. Квартира на землі зі своїм двором та паркомісцями під 2 автомобілі. Площа квартири 32.7 м 2. У середині квартири є льох, який можна використовувати як бомбосховище. Опалення автономне – електропанелі, встановлене у 2022 році. Газова колонка, централізоване водопостачання та каналізація. Встановлено кондиціонер. У квартири є підсобне приміщення, я зберігав колеса від авто, мангал, велосипеди та все, що потрібно по господарству. Ідеальний варіант для невеликої родини. Або родини із тваринами. Тихе місце у найкращому районі Дніпра. Парк Гагаріна 200 метрів, школа 200 метрів, садок 300 метрів, АТБ 300 метрів, Дафі 500 метрів від будинку. Продаж з меблями, плита, холодильник, пральна машина, кондиціонер. Гарні сусіди. Повністю житловий стан. Торг.
Центр. 2к квартира на 1 поверсі у самому центрі міста по вулиці Володимира Мономаха, район набережної. Знизу під квартирою знаходиться комерційне приміщення. Якісний цегляний 5 - поверховий будинок ’сталінка’. Високі стелі. Товсті стіни. Квартира дуже тепла. Квартира з косметичним ремонтом. Меблі та техніка залишаються за домовленістю. Броновані двері, ґрати на вікнах, високий 1 поверх. Двір закритий. Поруч у кроковій доступності МІСТ - СІТІ, Пасаж, ЦУМ, Макдональдс, КФС, цирк, набережна за п’ятдесят метрів від будинку, АТБ, Сільпо, кафе та ресторани. Зручна транспортна розв’язка, можна дістатися будь - якої точки міста однією маршруткою. У власності понад 3 роки. Перегляд квартири за домовленістю. Гарний цегляний будинок сталінка, закритий двір з відео спостереженням. Майже на набережній.
Бойлер, нова проводка, ремонт з/в, пластикові вікна. Продам 1 кімнатну квартиру на ж. м. Тополя 2, гарний стан, можливий продаж з меблями і технікою. Перший поверх 9 ти поверхового будинку ОСББ. Встновлені лічильники газу, води та елекричний день/ніч. МПО, є балкон і лоджія. На лоджіі є погребза рахунок пвдвалуСанвузол суміжний - замінені труби і сантехніка, є бойлер. Стіни і стеля вирівняні. Замінена проводка. Будинок ОСББ.
Центр міста 2 км. , інфраструктура дуже хороша. Будинок цегляний, не кутова, всі кімнати окремі, балкон з ремонтом, кондиціонер, гаряча вода газова колонка автомат, стан квартири задовільний. ОСББ, у під’їзді гарний ремонт 2023 р. , дах якісно перекритий по всьому периметру будинку.
Все, що у квартирі залишається, бонус для господарства погріб цегляний. 3-х кімнатна роздільна квартира, вхідні двері свіжі, вікна металопластикові, гаряча вода колонка автомат меблі на кухні, кондиціонер, балкон дуже затишний і благородний, дах в будинку перекрита по всьому периметру і нові труби, в під’їзді свіжий ремонт. Будинок цегляний 5 поверховий 3 під’їзди.
Додаткові фото по запиту. Квартира знаходиться на 9 поверсі 9 поверхового будинку. Тамбур на двох сусідів. Квартира під ремонт. Виконані демонтажні роботи. Замінено вікон на м/п. Вихід вікон на обидві сторони будинку, є лоджія та балкон. Торг. Ліфт у робочому стані, нещодавно замінена. Є технічний поверх.
Усі документи в порядку. Продам світлу, затишну, теплу, не кутову квартиру в будинку на Тополі – 3. Вікна виходять у двір. Балкон засклений. Кухня - 9,1 м 2, житлова - 19 м 2, загальна - 38,3 м 2 Приємним бонусом буде міжповерхова комора. Поруч 3 школи, садки, аптеки, відділення Нової пошти, ринок, Епіцентр, Варус, АТБ, Метро, Нова Лінія, поліклініка.
Продажа квартири на землі с парковою для машин центр Міста Дніпра. Продаж в центрі міста вул. Царський дом с при домової території. Парковка у дворі.
Гарний варiaнт. Кооператив. 9 - ті поверхового цегляного будинку, 33 м кв. , меблі, техніка. Новые окна WDS с Энергосберегающеми стеклопакетами Власне опалення котельня на дім в перспективе новый лифт . Квартира планування спальня і кухня. Є сухий подвал - сховище. Поряд стоянка для авто.
Продається затишна 3-кім. квартира на просп. Івана Мазепи. Продається затишна 3-кім. квартири по вул. Івана Мазепи Площа квартири складає 58,6 кв. м. , хрущовка, знаходиться на 2 поверсі з 5. - Не кутова - Двостороння - Тепла та світла - Будинок цегляний. Під’їзд чистий і доглянутий. У квартирі встановлений бойлер, газова плита, засклені балкон, два комори. Біля будинку свій льох залишається безкоштовно. Відмінне місце у кроковій доступності школи, дитячі садки, парк, магазини, пошти, поліклініка та зупинка громадського транспорту. До центру 15 хвилин.
трикімнатна квартира з виходом на червону лінію. Продам 3 кімнатну квартиру хрущовці на 1 поверсі 5 пов. вдома. Квартира в житловому стані, з меблями та технікою. Ремонт косметичний, на вікнах решітки. Є кімната, що виходить на червону лінію, можливість використовувати під офіс або магазин. У дворі знаходиться котельня, двір доглянутий та облагороджений. Зручне розташування, гарна транспортна розв’язка в будь - яку частину міста. За потреби можлива здача з подальшим продажем. Перегляд за домовленістю, можливий невеликий торг до реального покупця. Щодо оренди, можна зняти 2 кімнати 6 тис+ комунальні, 3 кімнати 8 тис+ комунальні на газ та світло лічильники, ЖКГ та вода за 1 особу. Опалення за сезоном. Оренда без тварин. Цегляний, хороший чистий тихий двір. гарне місце розташування.
Зручне місце, практично цент, хороша розв’язка, тихий двір. Квартира знаходиться у житловому стані, під індивідуальний ремонт. Можна використовувати під офіс або магазин, є вихід на червону лінію. Залишаються меблі та техніка. Всі необхідні об’єкти, що знаходяться в пішій доступності. Будинок ЖКГ.
Новобудова !! Мадриківська 51 Л, видова квартира п. Новий цегляний будинок. Видова квартира після будівельників, новий цегляний будинок. Вільне планування, затишний та тихий двір. ЖК Бест Хаус Право власності оформлене, квартира у реєстрі, з документами порядок.
Автономне опалення, тепла підлога. Автономне опалення, тепла підлога, в одній кімнаті ремонт. По всій квартирі металопластикові вікна. Кондиціонер. Санвузол суміжний. Вхідні двері нові. Нові двері в 2-х кімнатах. квартирі тепло завдяки авт. опалення. Без меблів. Також є бойлер. Газова колонка. Лічильник води, газу. ЖЕК, поруч школи, садки, ТРЦ, супермаркети, магазини, аптеки, лікарня, поліклініка, парк, стадіон, басеїн, автостоянка, громадський транспорт - трамваї, маршрутки.
3х кімнатна квартира, Дніпро. Р - н Західний вул. ДанилаГалицького 2 / 5 не кутова, тепла, балкон засклений, вікна, двері, труби поміняні, стан житловий, своя. Ціна договірна. Торг. Тел.
Простора, затишна, комфортна, світла з новим, якісним ремонтом. Продам 1к. квартиру 34 м 2, низ вул. - вбудована кухня, нові меблі, техніка все залишається - світла, затишна, комфортна - ремонт 2024 г. робили для себе з душею і розумом - близько до центру, вокзали, парки, центр. 5 - 7 хв - ніхто не прописаний, документи готові до швидкої операції. Будинок цегляний.
Поруч школа, садок та бомбосховища. З ремонтом, меблями та технікою. Вікна МПО, Двері сталеві 5 мм. Санвузол суміжний. Вхід нарівні з вулицею. 220 є завжди.
Бажаеш дати об'яву «Продам квартиру»?
Натискай дати об'яву, заповни параметри, додай фото і, воно з'явиться відразу! Без реєстрації !
Електронна пошта, email: order@dneprdom.ua