Дніпро, лівобережний 3. Будинок знаходиться по першій лінії вздовж озера, вулиця спокійна і тиха. кв. коридор 4 кв. свіжий ремонт з новими меблями і вбудованою технікою, що залишається так само, поміняний опалювальний котел працює без електрики, поміняні батареї. з боку сусідів так само прокладено утеплення, у другій половині будинку немає постійних мешканців, приїжджають як на дачу в теплу пору року. Дах перекрито два роки тому, частково. та ін Газ, електри. Будинок знаходиться на березі озера. Рік побудови 1990 - й. Продається не окремий будинок, а частина будинку, пів будинку. Будинок знаходиться прямо на березі річки (СВІЙ БЕРЕГ)
Внизу під оголошенням є карта з розташуванням будинку.
Розташування позначене на карті жовтим колом.
Відкрити карту ??
Велика ділянка, з державним кадастровим номером. Продам будинок з великою ділянкою землі на лівому березі Дніпра, з державним кадастровим номером. У будинку газове опалення та побутові зручності. Ділянка рівна і без сезонних підтоплень. Є господарські споруди, сад, город, виноградник. Знаходиться в межах горда, в Березанівці. Поруч паркова зона, озеро до піщаного пляжу 300 метрів. Тихе, місце, гарна риболовля, спокійний відпочинок з гарним краєвидом та природою, чисте повітря. Тихе місце, поряд озеро, піщаний пляж, паркова зона.
У будинок проведено нові труби та лінії електропередачі. Продам підлогу будинку, заг. площа 54 кв. м. , 3 кімнати, кухня, коридор. Опалення - газовий казан, батареї. Є можливість пічного опалення. У будинок заведено всі комунікації – вода, світло, газ. Стан житловий. На ділянці - два цегляні гаражі з підвалом.
ділянка 10 соток + будинок 2 пов + лазня. Продам дачну ділянку в СТ, Самарівка, за переїздом. 10 соток + 2 эт дом, житлова площа за документами 50 м 2, + лазня, що окремо стоїть. Стіни шлакоблок облицьований цеглою. Перший поверх МПО. У будинку 3 повноцінні кімнати + кухня. Житлова площа за документами 50 м 2, Баня - парна + мийна з гарячою водою + кімната відпочинку. Централізований полив + свердловина. По вулиці проходить газ, можливе підключення. Будинок підходить для літнього перебування, при деяких доопрацюваннях/вкладеннях може використовуватися для постійного проживання. Самарівка, газове господарство, за переїздом. Є сад багато.
Власний берег Дніпра. Продам будинок на березі Дніпра Любимівської ОТГс. Діброва 25 км до міста Дніпро власний берег ділянку 25 соток с. Діброва.
До ріки 60 м. , є гараж, сад, альтанка, скважина, вікна мпо, ремонт 2024. Продається ДАЧА в Самарівці/Підгородному. Будинок, земля 5 соток, узаконено, присвоєно адресу, що дозволяє зареєструватися за вказаною адресою. Бонусом до дачі є узаконений гараж, який знаходиться в глухому куті вулиці за парканом дачі, і становить єдиний комплекс з технічного паспорта. Вулиці тупикові. Дача має два виходи на різні вулиці. Заведено 380. Сусіди довкола живуть цілий рік. До пляжу, що видно з тереси другого поверху, 60 метрів, на який приходять лише сусіди. Вікна МП. Ремонт будинку виконано у 2024 році. У будинку є льох, у ньому стоїть свердловинна насосна станція, тобто на зиму воду можна не спускати. Також є груба, що діє, перший поверх, великий камін на другому поверсі, що дозволяє комфортно взимку. У будинку є туалет, душ, бойлер, кухня. На ділянці новий септик. Літній душ, туалет, альтанка. Плодові дерева. . Торг. Магазин, остановка маршруток, до центра їхати 20 хвилин.
Новобудова !! Продам новобудову мансардний будинок в Обухівці недалеко від центру. на. Продам новобудову мансардний будинок в Обухівці недалеко від центру. На ділянці 6 соток, вдале розташування, скрізь в окрузі нові будинки, поблизу є в декількох хвилинах ходьби магазин Хороший, зупинка, маршрутка, церква, недалеко ліс, озеро, річка Орель, до центру 5 хвилин на машині, пішки 15, АТБ , магазини, кафе, містекспрес. Розташований новобудова, 57 кв. м. без внутрішнього оздоблення з газоблоку, частина будинку оштукатурена. Дах металопрофіль пиріг. Пізніше можна використовувати як автономний гостьовий. Вікна та двері металопластикові. Не закінчена каналізація септик, дві свердловини, одна в будинку і вода заведена в будинок від другої свердловини. Великий сарай 9 м. , є вода в сараї зроблені пластикові труби та на вулиці поливу. Місце для тварин, птахів. Пункт обгороджений європарканом із трьох сторін. Одна сторона – Рабиця. На ділянці залитий фундамент у другій, більшій мірі.
Новобудова !! У межах міста, недалеко від золотих ключів, від центру 9 км. Побудована 2014, з силікатної цегли, висота стель 320 см, перекрита бетоном, дах металочерепиця. Поруч Метро, Епіцентр та Атб.
Прописано ні. 2005 рік, споруди. Газу, води в будинку немає. Електрика підведена. Дах із шиферу. Вікна із склопакета. Опалення немає. До центру 15 хвилин пішки.
Дача, річка, плодовий сад. . Хороший варіант на весну, літо та осінь. Відмінний варіант на літо і не тільки на літо, якщо зробити своє опалення від електро або газу. Газ по вулиці є, але на ділянку не заведено. Дача, річка поряд, плодоносний сад, смородина, сливи, груші, яблука. Самарівка будинок 2 - поверховий. Вікна МПО, решітки. Місце під дві машини, інтернет, холодильник, необхідний посуд, ел. чайник, 2 розкладні дивани, 2 ліжка, автополив, літній душ, туалет. Плодоносний сад, річка поряд. Охорона, автоматична брама. Зручності на вулиці. Води саме питної у будинку немає, питна вода привізна. Але є вода, що гойдається насосом із річки Самара Плодоносний сад, річка поряд. Охорона, автоматичні ворота. Можна із тваринами. місце під 2 авто, магазини, річка, зона відпочинку. На другий поверх ведуть досить круті гвинтові сходи для людей у нормальній фізичній формі. На першому поверсі кімната, кухня та передпокій. У дворі є критий навіс з лавочки. Місце під 2 авто, магазини, річка, зона відпочинку.
Великий теплий дім у тихому місті. Частково з меблями, новой німецький двохконтурний котел, на ділянці багато дерев, можливість додати другий етаж, велика кухня і ванна, 2 входи. До дітячого садка 7 - 8 хв, до школи 9 - 10 хв, є сарай, недобудований погреб, велика зливна яма, централізоване водопостачання.
ПРОДАМ ЖИТЛО бiля берега ДНIПРА. Газ, свiтло, вода. Приватизоване житло 76,3 м 2. iнтернет, сад, город, хоз. блок, мiсце пiд авто, двiр бетонований, поряд р. Днiпро 3 хв. , гарне мiсце для рибалки та вiдпочинку. План: 3 спальнi окремi+ 1 зала, + кухня 18, 5 м 2, гардеробна, сан. вузол, душова, комора. Планування: роздiльне, опалення iдивiдуальнегаз. котел, газ. плита водяна станцiя, бойлер, новi каналiзацiйнi труби, туалет , лiчильник свiтла день/ нiч, новий газовий лiчильник. Госп. примiщення: комораплоща кухнi 18, 5 м 2. Водяна скважина, септик 20 кубов. Маршрутки 9, 141. Г. МОЖЛИВИЙ НЕВЕЛИКИЙ ТОРГ.
краснополье, будинок, 3 кімнати. Цей будинок для тих , хто хоче отримати за адекватні гроші будинок для родини з приватизованою ділянкою в межах міста , але в тихому районі Краснопілля - ідеально поєднує в собі все це - Пряма маршрутка з центру ходить поряд з будинком. Вулиця Зеленогірська орієнтир школа 102 Будинок складається з 3 кімнат, та коридора , великої кухні, великої вбиральні, та кімнати господарського призначення яку можна облаштувати на ваш смак як гардеробну кімнату або кладовку Загальна плоша будинку 100 м 2 Криша в порядку На території є гараж з ямою, господарські будівлі Централізована вода Газове опалення Болер для підігріву води Каналізація - яма Площа ділянки - 10 соток правильної форми Земля приватизована , є кадастровий номер До зупинки громадського транспорту - 2 хвилини, поруч школа Готові до продажу по державним програмам. торг є. поруч школа, зупинка, магазин.
Житло, під ремонт. 3 кімнати, 17,9,8 кв. м. Кухня 10 кв. м. , ванна 6. Приватизована, 3 сотки. Район відмінний. Стелі 2 - 80. Великий сухий підвал. Навіс для машини. Двір рівний. Паркан цегляний, 2 м. Вся інфраструктура поряд.
центр міста. Продається частина будинку, кут Короленка, Дарвіна, центр міста, двір загальний, не ЄВРЕЙСЬКИЙ, із сусідів залишилася одна сім’я, літня не наркомани, не алкоголіки. До центру рукою подай, поруч садок, школа, атб, парк, марштуртні розв’язки в будь - яку точку міста, заїзд для машини, крите паркомісце на 1 машину, земля приватизована, є кадастровий номер, дуже хороший варіант для здачі в оренду 3 роки здався в оренду, зараз будинок вільний, готовий для продажу. адок, школа, атб, парк, марштуртні розв’язки.
Документи готові. Будинок у житловому стані. Всі комунікації у домі. Є полісадники, город, гараж, літня кухня, два льохи. Магазини, садки, школи, транспорт все в 10 хвилинах від Парус 2.
Школа, дитячий садок, магазин, зупинка громадського транспорту. Ділянка 20 соток. Поруч ліс. До школи/садка 15 хвилин ходьби. Зупинка громадського транспорту 15 хв. Школа, дитячий садок, магазин, зупинка громадського транспорту.
Продам добротний будинок, який можна буде використовувати автономно. Продам будинок на ж/м Дієвка 2. Будинок розміром загальною площею 103 м 2. Будинок дворівневий з облаштованим цокольним поверхом. На цокольному поверсі знаходиться газовий котел, є пічне опалення, душ та льох. На верхньому поверсі 4 кімнати та балкон. Туалет знаходиться у дворі. Є літній душ. Водопровід, газ, світло все за лічильниками. Земельна ділянка 13 соток. На території є 2 гаражі з оглядовими ямами. Своя діюча криниця з чистою водою. Зона відпочинку із закритою альтанкою. Два льохи. На території також є будиночок 33 м 2 , до якого заведено газ, світло. Город, сад із плодовими деревами. Централізовано вивозяться тверді побутові відходи. По вулиці всі будинки житлові. Поруч є школа, садок, магазини, зупинка маршруток, залізнична станція. Недалеко ставок і ліс. Є школа, садок, зупинка маршрутки та залізнична станція, магазин. Неподалік ставок.
Бажаеш дати об'яву «Продам будинок»?
Натискай дати об'яву, заповни параметри, додай фото і, воно з'явиться відразу! Без реєстрації !
Електронна пошта, email: order@dneprdom.ua