Фільтри
Площа будинка, м²
Ціна, тисяч $
Берег р. Дніпро
Лівий
Правий
Райони
Мікрорайони
Земля, соток

Продаж будинків в Дніпрі (Дніпропетровську) - дом чечеловский районе

Вулиця Павлова. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Чечелівка
35 000  $
Кімнат 3-к
Кімнати роздільні
Площа 46м²
Стіни Цегла
Земля 10 соток
(Газ є) (Центр. каналіз.)
централізоване водопост
Опалення автономне газове
Ⓜ️
До метро
1300 метрів
Рік побудови:  1968
Дивитися на карті 

Продам частину домоволодіння на вулиці Могилевська, район автовокзалу. Поруч гімназія 51, дитячий садок 308, АТБ, маршрутні та трамвайні розв’язки, можна дістатися будь - якої частини міста, сквер Металургів, заїзд для машини. У будинку три кімнати, зроблено ремонт, житловий стан, двоконтурний котел, на все стоять лічильники. У дворі є сарай, є підвал, альтанка та дитяча гойдалка. Готові до швидкої угоди.

Вулиця Прокатна. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Шляхiвка
30 000  $
Кімнат 4-к
Кімнати суміжні
Площа 56м²
Стіни Цегла
Земля 6 соток
(Газ є) (Центр. каналіз.)
централізоване водопост
Опалення автономне газове
Ⓜ️
До метро
2700 метрів
Рік побудови:  1972
Дивитися на карті 

Будинок під ремонт можна звичайно і жити але бажано зробити хоча б косметику. Стіни - цегла, дах - шифер Висота стель 2,5 м. Є ще житлові і госп будівлі літня кухня, сарай і часник - можна здавати в оренду. Землі 6 соток приват. кадастр є. ﹑ дзвоніть домовимося. Ділянка прямокутної форми, огорожа європаркан. Є альтанка. Поруч АТБ, Варус, ринок також школа і садок 15 хв ходьби.

Зеленогірська вулиця. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Краснопілля
28 500  $
Кімнат 3-к
Кімнати суміжно-роздільні
Площа 100м²
Стіни Шлакоблок/цегла
Земля 10 соток
(Газ є) (Яма)
централізоване водопост
Опалення автономне газове
Рік побудови:  1967
Дивитися на карті 

Цей будинок для тих , хто хоче отримати за адекватні гроші будинок для родини з приватизованою ділянкою в межах міста , але в тихому районі Краснопілля - ідеально поєднує в собі все це - Пряма маршрутка з центру ходить поряд з будинком. Вулиця Зеленогірська орієнтир школа 102 Будинок складається з 3 кімнат, та коридора , великої кухні, великої вбиральні, та кімнати господарського призначення яку можна облаштувати на ваш смак як гардеробну кімнату або кладовку Загальна плоша будинку 100 м 2 Криша в порядку На території є гараж з ямою, господарські будівлі Централізована вода Газове опалення Болер для підігріву води Каналізація - яма Площа ділянки - 10 соток правильної форми Земля приватизована , є кадастровий номер До зупинки громадського транспорту - 2 хвилини, поруч школа Готові до продажу по державним програмам. торг є. поруч школа, зупинка, магазин.

Вулиця Бардіна. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Пушкіна пр.
70 000 
Кімнат 4-к
Кімнати суміжні
Площа 150м²
Поверхів 2
Стіни Цегла
Земля 2 сотки
(Газ є) (Центр. каналіз.)
централізоване водопост
Опалення автономне газове
Ⓜ️
До метро
1400 метрів
Рік побудови:  2010
Дивитися на карті 

Велика кухня. Санвузол окремий. Спальні окремі на першому та другому поверху. Гараж з єлектричними воротами. Камін в залі на дровах діючий. Кондиціонер. Газовий котел сучасний на тепло та на підігрів води. Велика мансарда над гаражем . Центр міста де все поруч. Школа, лікарня, дитячий садочок, парк, базар, зупинка громадського транспорту.

Автозаводська вулиця. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Шляхiвка
30 000  $
Кімнат 4-к
Кімнати роздільні
Площа 51м²
Стіни Цегла
Земля 6 соток
(Газ є) (Яма)
централізоване водопост
Опалення пічне
Рік побудови:  1980
Дивитися на карті 

Продам будинок Чечелівський район Автозаводська 4 кімнати , Власний вхід, Власний двір, обгороджений, хвіртка. Опалення та гаряча вода Світло, вода - централізовано, каналізація - септик Лічильники є на все. Кутовий Ділянка 6 Соток на Території 2 стоящих приміщення 1 приміщення Розміри Довжина 7.5 м Ширина При У ході 3.10 м Ширина Середина 3.45 м Ширина Кінець 3.70 м 2 Приміщення Була Столярка Покази у зручний для Вас час! Ідеальний варіант Під Будівництво Бізнесу Документи Готові Для Угоди. школи садки отанівки.

Вулиця Давидова. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Шляхiвка
25 000  $
Кімнат 5-к
Кімнати суміжні
Площа 84м²
Стіни Глина/цегла
Земля 5 соток
(Газ є) (Яма)
централізоване водопост
Опалення автономне газове
Рік побудови:  1976
Дивитися на карті 

Продам будинок в загальному дворі з можливістю відокремитися! Будинок загальною площею. 84. 2 кв. м; побудований з саману і обкладений єкатерининським цегли. ; газ, вода, елктр - во; Вхід у двір загальний, але при бажанні можна відокремити; Будинок складається з двох квартир - 47.7 і 36,5 кв. м входи окремі, в кожній по 3 кімнати; опалення Газопарові, відлив - яма поживна, туалет ‟дворової‟. Гараж - Капітальний - 6.7х 3.3 силікат цегли. Земля 4.5 сотки - Приватизована. Домоволодіння розташоване в зручному тихому місці, в той же час недалеко від центральних районів Дніпра, під’їзд заасфальтовано.

Найдено вариантов:
Cторінка:
1
Поделиться страницей через QR-код
Із запитом «

дом чечеловский районе - Купити будинок в Дніпрі

» шукають:



Sectigo Trusted Site Seal

Електронна пошта, email: order@dneprdom.ua

Додати додаток "DneprDom.ua" на головний екран