Будинок з усіма зручностями у хорошому місці.
Ділянка рівна, квадратна. Огороджений по периметру парканом. Будинок у трьох рівнях, нижній підвальний поверх, обладнано бомбосховище з піччю. Висота стелі на першому поверсі 2,9, на другому 2,8. Стіни ракушняк зовні біла цегла, між ними прошарках граншлак. Все з рівня перекриттів пустотілі плити. Вікна металопластик, вхідні двері метал, внутрішні двері справжнє дерево. Підлоги на кухні лінолеум, у всьому будинку ламінат. Ванна туалет окремі, в кахлі. Дах шифер. Кондиціонери, частина меблів, кухня залишається. Невеликий садок, є фруктові дерева, чагарники. Будинок знаходиться в хорошому місці. м. Фрунзенський, поряд школа, дитячі садки, лікарні, супермаркети, зупинка трамвая, маршруток. До Донецького Шосе 5 хвилин пішки. До лісу та каналу 15 - 20 хвилин.
Продаю будинок , в Піщанці ліс, річка.
Все будувалося для себе, все продумано до дрібниць. Продам будинок в лісі, поряд річка. Асфальт до воріт. До Дніпра 30 хвилин, до Новомосковська 5 хвилин. Будинок 120 м 2, приватизована ділянка 4 сотки. У будинку дві спальні та зал, об’єднаний із кухнею в студію, два санвузли, передпокій, тераса. Опалення газове та підлога з підігрівом на електриці, інтернет, сигналізація. Гараж із сауною, альтанка з піччю. Об’єкт не є дачею в дачному кооперативі. Це повноцінний будинок з адресою, з вулицею та номером будинку. Поруч річка, ліс. Зупинка маршруток за 5 хвилин.
Продається будинок - котедж в Підгородному, р - н Ермолаевка.
Ділянка рівна, обгороджена. Продам будинок - дачу в Підгородному, район Єрмолаєвки. 3 будинки пляж, сусіди тихі, є можливість цілорічного проживання.
Комфортний та затишний будинок у Підгородному з ремонтом.
Скважина, економне електроопалення, утеплені стіни та покрівля, льох. Продаж з меблями та технікою. Будинок та присадибна ділянка доглянуті. Встановлено три фазний лічильник електроенергії. До 5 км, АТБ, Епіцентр, магазини, лікарня, дитсадок, школа. Ділянка прямокутна, огороджена, є гараж, господарські приміщення. Усі документи на землю та будинок упорядковані.
правый берег победа до 60000 $ (3 вар.)
анд район амур нижнеднепровский район ломовка (2 вар.)
ремонт до 52000 $ (11 вар.)
правый берег до 25000 $ (7 вар.)
правый берег ремонт до 52000 $ (5 вар.)
новостройка до 85000 $ (8 вар.)
правый берег рабочая (2 вар.)
новокодакский район ленинский до 24000 $ (2 вар.)
индустриальный район до 64000 $ (4 вар.)
будинки на продаж у м. Дніпро (Дніпропетровськ), ПРАВИЙ БЕРЕГ
будинки в Новокодацькому (Ленінському) районі, м. Дніпро продаж
будинки в Індустріальному районі у Дніпрі ПРОДАЖ
СВІЙ БЕРЕГ - ділянка виходить прямо в річку чи озеро. Продаж будинків
будинки у Самарському районі у Дніпрі ПРОДАЖ
будинки в АНД-районі (Амур-Нижньодніпровський) у Дніпрі ПРОДАЖ
будинки в Шевченківському (Бабушкінському) районі, м. Дніпро ПРОДАЖ
будинки в Чечелівському (Червоногвардійському) районі, м. Дніпро ПРОДАЖ
ПЕРША ЛІНІЯ від берега, але берег не індивідуальний, загальний. Продаж буд.
будинки в Соборному (Жовтневому) районі, м. Дніпро ПРОДАЖ
дачі в м. Дніпро, ПРОДАЖ
будинки в смт. Обухівка (Кіровське), м. Дніпро ПРОДАЖ
будинки в мікрорайоні Амур, м. Дніпро ПРОДАЖ
будинки на продаж - передмістя Дніпра, Лівий БЕРЕГ
будинки в Підгородньому ПРОДАЖ
будинки в мкр. Ломівка, м. Дніпро ПРОДАЖ
будинки в мкр. Мануйлівка, пр. Воронцова, м. Дніпро ПРОДАЖ
будинки вздовж пр. Металургів або вул. Київська, м. Дніпро ПРОДАЖ
будинки на ж/м Клочко Нове, м. Дніпро ПРОДАЖ
заміські будинки на продаж передмістя Дніпра
будинки в Чаплях, м. Дніпро ПРОДАЖ
будинки в селищах Стара Ігрень і Рибальське, м. Дніпро ПРОДАЖ
будинки в мікрорайоні «Центральний пагорб» в Дніпрі ПРОДАЖ
будинки в селищі Самарівка, м. Дніпро ПРОДАЖ
будинки в Золотих ключах або селищі Зоряний, м. Дніпро ПРОДАЖ
будинки на Перемозі-6, Перемозі-4, Сокіл в Дніпрі ПРОДАЖ
Треба дати об'яву «Продам будинок»?
Натискай дати об'яву, заповни параметри, додай фото і, воно з'явиться відразу! Без реєстрації !
Електронна пошта, email: order@dneprdom.ua