Фільтри
Число Кімнат
Поверховості буд.

Продаж квартир в Дніпрі (Дніпропетровську), без ремонту, до 64000 доларів

Вулиця Аудиторна. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Чечелівка
42 000  $
або  764 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира кутова
Площа 55 м²
Кухня 7 м²
Поверх 8‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
цегляний
Ⓜ️
До метро
1000 метрів
Дивитися на карті 

В квартирі ремонт з заміною с/т комунікацій, ніхто не проживає. М/П вікна і лоджія, частково меблірована, бойлер. Електрика 24 / 7, Лічильники води, електроенергії. Ліфт працює. ОСББ, документи в порядку, один власник, боргів по жкх немає. Під’їзд: домофон, броньовані двері. Вторинна нерухомость , недалеко від авто і ж. д вокзалу.

Вулиця Кожум’яки. Лівий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Слобожанський пр.
44 500  $
або  967 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира не кутова
Площа 46 м²
Кухня 10 м²
Поверх 7‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
цегляний
Дивитися на карті 

45,2 кв. м, вул. Кожем’яки. Вікна виходять на дві сторони, велика лоджія. Без меблів, бойлер, можливо залишиться кухня. Тамбур на три квартири. Ліфт працює. На подвір’ї дитячий майданчик. Поруч: АТБ, дитсадок, школа, кіоски, аптека, зупинка транспорту, сквер. Цегляний будинок, квартира утеплена, поруч дитсадок, школа, АТБ, сквер, є можливість зняти підземний гараж.

Парусний провулок. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Парус ж/м
42 000  $
або  933 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира не кутова
Площа 45 м²
Кухня 8 м²
Поверх 9‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
панельний
Ⓜ️
До метро
1400 метрів
Дивитися на карті 

Квартира з косметичним ремонтом, МПО, кондиціонер, осбб, утеплена, в будинку новий ліфт, кухня, ванна та туалет у кахлі, двері дубові. стелі вирівняні, шпалери. Панельний, поверх.

Вулиця Дунаєвського. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Івана Мазепи пр.
45 500  $
або  623 $  за м²
Кімнат 4-к
Кімнати роздільні
Квартира кутова
Площа 73 м²
Кухня 7 м²
Поверх 1‑й  /  2‑ох
Тип
будинку
цегляний
Опалення автономне електричне
Ⓜ️
До метро
1200 метрів
Дивитися на карті 

4-х кімнатна квартира в 2-х поверховому будинку. Одна з найбільших квартир у цьому будинку. Квартира потребує ремонту.

Проспект Дмитра Яворницького. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Центр
50 000  $
або  980 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира не кутова
Площа 51 м²
Кухня 7 м²
Поверх 1‑й  /  3‑ьох
Тип
будинку
цегляний
Ⓜ️
До метро
700 метрів
Дивитися на карті 

Продам 2-х кімнатну квартиру в центрі міста, пр. Яворницького 109 біля парку Глоби. Лічильники води та газу встановлений. Поверх 1 . Висота стелі 4 м. Загальна площа квартири 50,5 м 2. Квартира під ремонт. Квартира під ремонт можна зробити дворівневу.

Найдено вариантов:
Cторінка:
1
Поделиться страницей через QR-код
Sectigo Trusted Site Seal

Електронна пошта, email: order@dneprdom.ua

Додати додаток "DneprDom.ua" на головний екран