Фільтри
Число Кімнат
Поверховості буд.

Купити двокімнатну квартиру в Дніпрі (Дніпропетровську) до 48000 доларів

Вулиця Аудиторна. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Чечелівка
42 000  $
або  764 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира кутова
Площа 55 м²
Кухня 7 м²
Поверх 8‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
цегляний
Ⓜ️
До метро
1000 метрів
Дивитися на карті 

В квартирі ремонт з заміною с/т комунікацій, ніхто не проживає. М/П вікна і лоджія, частково меблірована, бойлер. Електрика 24 / 7, Лічильники води, електроенергії. Ліфт працює. ОСББ, документи в порядку, один власник, боргів по жкх немає. Під’їзд: домофон, броньовані двері. Вторинна нерухомость , недалеко від авто і ж. д вокзалу.

Вулиця Кожум’яки. Лівий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Слобожанський пр.
44 500  $
або  967 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира не кутова
Площа 46 м²
Кухня 10 м²
Поверх 7‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
цегляний
Дивитися на карті 

45,2 кв. м, вул. Кожем’яки. Вікна виходять на дві сторони, велика лоджія. Без меблів, бойлер, можливо залишиться кухня. Тамбур на три квартири. Ліфт працює. На подвір’ї дитячий майданчик. Поруч: АТБ, дитсадок, школа, кіоски, аптека, зупинка транспорту, сквер. Цегляний будинок, квартира утеплена, поруч дитсадок, школа, АТБ, сквер, є можливість зняти підземний гараж.

Парусний провулок. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Парус ж/м
42 000  $
або  933 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира не кутова
Площа 45 м²
Кухня 8 м²
Поверх 9‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
панельний
Ⓜ️
До метро
1400 метрів
Дивитися на карті 

Квартира з косметичним ремонтом, МПО, кондиціонер, осбб, утеплена, в будинку новий ліфт, кухня, ванна та туалет у кахлі, двері дубові. стелі вирівняні, шпалери. Панельний, поверх.

Вулиця Макарова. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Титова вул.
35 000  $
або  729 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира кутова
Площа 48 м²
Кухня 8 м²
Поверх 2‑й  /  2‑ох
Тип
будинку
цегляний
Опалення автономне електричне
Дивитися на карті 

Автономне опалення, тепла підлога, в одній кімнаті ремонт. По всій квартирі металопластикові вікна. Кондиціонер. Санвузол суміжний. Вхідні двері нові. Нові двері в 2-х кімнатах. квартирі тепло завдяки авт. опалення. Без меблів. Також є бойлер. Газова колонка. Лічильник води, газу. ЖЕК, поруч школи, садки, ТРЦ, супермаркети, магазини, аптеки, лікарня, поліклініка, парк, стадіон, басеїн, автостоянка, громадський транспорт - трамваї, маршрутки.

Запорізьке шосе. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Підстанція
41 000  $
або  804 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира не кутова
Площа 51 м²
Кухня 21 м²
Поверх 7‑й  /  10‑ти
Тип
будинку
цегляний
Опалення автономне електричне
Дивитися на карті 
Новобудова !!

Секція 2 Поверх 7 Не кутова Виконані ВСІ перегородки із зазначеним плануванням Гостина -кухня - 21,2 м 2 спальня - 17,8 м 2 санвузол - 4,2 м 2 передпокій - 7,3 м 2 Стіни та перегородки - керамічна цегла оштукатурені Підлога - звукоізоляція + гідроізоляція + армована стяжка Стеля - звукоізоляція + штукатурка Електрика 220 / 380 v Все розведено, включаючи розетки, вимикачі - Австрія Виконане розведення під спліт - систему кондиціонування Вікна - ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - профіль WDS 8 SERIES склопакети - 2 камерні SOLAR і ТРИПЛЕКС. РК БАРВИ секція 2 / жовта / під навісами.

Найдено вариантов:
Cторінка:
1
Поделиться страницей через QR-код
Із запитом «

Продаж 2-кімнатних квартир в Дніпрі до 48000 доларів

» шукають:
Sectigo Trusted Site Seal

Електронна пошта, email: order@dneprdom.ua

Додати додаток "DneprDom.ua" на головний екран