Фільтри
Число Кімнат
Поверховості буд.

Купити квартиру в Дніпрі (Дніпропетровську) на правому березі до 48000 доларів

Вулиця Аудиторна. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Чечелівка
42 000  $
або  764 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира кутова
Площа 55 м²
Кухня 7 м²
Поверх 8‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
цегляний
Ⓜ️
До метро
1000 метрів
Дивитися на карті 

В квартирі ремонт з заміною с/т комунікацій, ніхто не проживає. М/П вікна і лоджія, частково меблірована, бойлер. Електрика 24 / 7, Лічильники води, електроенергії. Ліфт працює. ОСББ, документи в порядку, один власник, боргів по жкх немає. Під’їзд: домофон, броньовані двері. Вторинна нерухомость , недалеко від авто і ж. д вокзалу.

Парусний провулок. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Парус ж/м
42 000  $
або  933 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира не кутова
Площа 45 м²
Кухня 8 м²
Поверх 9‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
панельний
Ⓜ️
До метро
1400 метрів
Дивитися на карті 

Квартира з косметичним ремонтом, МПО, кондиціонер, осбб, утеплена, в будинку новий ліфт, кухня, ванна та туалет у кахлі, двері дубові. стелі вирівняні, шпалери. Панельний, поверх.

Вулиця Мостова. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Покровський ж/м
39 000  $
або  527 $  за м²
Кімнат 4-к
Кімнати роздільні
Квартира не кутова
Площа 74 м²
Кухня 19 м²
Поверх 1‑й  /  1‑о
Тип
будинку
блоковий
Опалення автономне газове
Дивитися на карті 
Новобудова !!

Площа 76, 3 м 3, 3 спальнi окремi+ 1 велика зала+ кухня 18, 5 м 2 + душова, прихожка+ снн вузол+ кладова. Лiчильник день/нiч, автономка опалення, свердловина, 2 септика. Будинок утеплений, двiр зацементований, вол’е ри для тварин.

Вулиця Дунаєвського. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Івана Мазепи пр.
45 500  $
або  623 $  за м²
Кімнат 4-к
Кімнати роздільні
Квартира кутова
Площа 73 м²
Кухня 7 м²
Поверх 1‑й  /  2‑ох
Тип
будинку
цегляний
Опалення автономне електричне
Ⓜ️
До метро
1200 метрів
Дивитися на карті 

4-х кімнатна квартира в 2-х поверховому будинку. Одна з найбільших квартир у цьому будинку. Квартира потребує ремонту.

Проспект Олександра Поля. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Олександра Поля пр.
35 000  $
або  636 $  за м²
Кімнат 3-к
Кімнати суміжно-роздільні
Квартира не кутова
Площа 55 м²
Кухня 6 м²
Поверх 1‑й  /  5‑ти
Тип
будинку
цегляний
Ⓜ️
До метро
2800 метрів
Дивитися на карті 

Продам 3 кімнатну квартиру хрущовці на 1 поверсі 5 пов. вдома. Квартира в житловому стані, з меблями та технікою. Ремонт косметичний, на вікнах решітки. Є кімната, що виходить на червону лінію, можливість використовувати під офіс або магазин. У дворі знаходиться котельня, двір доглянутий та облагороджений. Зручне розташування, гарна транспортна розв’язка в будь - яку частину міста. За потреби можлива здача з подальшим продажем. Перегляд за домовленістю, можливий невеликий торг до реального покупця. Щодо оренди, можна зняти 2 кімнати 6 тис+ комунальні, 3 кімнати 8 тис+ комунальні на газ та світло лічильники, ЖКГ та вода за 1 особу. Опалення за сезоном. Оренда без тварин. Цегляний, хороший чистий тихий двір. гарне місце розташування.

32 200 
або  745 $  за м²
Кімнат 3-к
Кімнати суміжно-роздільні
Квартира не кутова
Площа 47 м²
Кухня 6 м²
Поверх 1‑й  /  5‑ти
Тип
будинку
цегляний
Ⓜ️
До метро
2800 метрів
Дивитися на карті 

Квартира знаходиться у житловому стані, під індивідуальний ремонт. Можна використовувати під офіс або магазин, є вихід на червону лінію. Залишаються меблі та техніка. Всі необхідні об’єкти, що знаходяться в пішій доступності. Будинок ЖКГ.

Вулиця Макарова. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Титова вул.
35 000  $
або  729 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира кутова
Площа 48 м²
Кухня 8 м²
Поверх 2‑й  /  2‑ох
Тип
будинку
цегляний
Опалення автономне електричне
Дивитися на карті 

Автономне опалення, тепла підлога, в одній кімнаті ремонт. По всій квартирі металопластикові вікна. Кондиціонер. Санвузол суміжний. Вхідні двері нові. Нові двері в 2-х кімнатах. квартирі тепло завдяки авт. опалення. Без меблів. Також є бойлер. Газова колонка. Лічильник води, газу. ЖЕК, поруч школи, садки, ТРЦ, супермаркети, магазини, аптеки, лікарня, поліклініка, парк, стадіон, басеїн, автостоянка, громадський транспорт - трамваї, маршрутки.

Запорізьке шосе. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Підстанція
41 000  $
або  804 $  за м²
Кімнат 2-к
Кімнати роздільні
Квартира не кутова
Площа 51 м²
Кухня 21 м²
Поверх 7‑й  /  10‑ти
Тип
будинку
цегляний
Опалення автономне електричне
Дивитися на карті 
Новобудова !!

Секція 2 Поверх 7 Не кутова Виконані ВСІ перегородки із зазначеним плануванням Гостина -кухня - 21,2 м 2 спальня - 17,8 м 2 санвузол - 4,2 м 2 передпокій - 7,3 м 2 Стіни та перегородки - керамічна цегла оштукатурені Підлога - звукоізоляція + гідроізоляція + армована стяжка Стеля - звукоізоляція + штукатурка Електрика 220 / 380 v Все розведено, включаючи розетки, вимикачі - Австрія Виконане розведення під спліт - систему кондиціонування Вікна - ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - профіль WDS 8 SERIES склопакети - 2 камерні SOLAR і ТРИПЛЕКС. РК БАРВИ секція 2 / жовта / під навісами.

Вулиця Данила Галицького, Новокодацький район. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Західний ж/м
33 000  $
або  550 $  за м²
Кімнат 3-к
Кімнати суміжно-роздільні
Квартира не кутова
Площа 60 м²
Кухня 5 м²
Поверх 2‑й  /  5‑ти
Тип
будинку
монолітний
Ⓜ️
До метро
2000 метрів
Дивитися на карті 

Р - н Західний вул. ДанилаГалицького 2 / 5 не кутова, тепла, балкон засклений, вікна, двері, труби поміняні, стан житловий, своя. Ціна договірна. Торг. Тел.

Вулиця Робоча. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Робоча ул.
38 500  $
або  1 132 $  за м²
Кімнат 1-к
Квартира не кутова
Площа 34 м²
Кухня 10 м²
Поверх 3‑й  /  9‑ти
Тип
будинку
цегляний
Ⓜ️
До метро
1700 метрів
Дивитися на карті 

Продам 1к. квартиру 34 м 2, низ вул. - вбудована кухня, нові меблі, техніка все залишається - світла, затишна, комфортна - ремонт 2024 г. робили для себе з душею і розумом - близько до центру, вокзали, парки, центр. 5 - 7 хв - ніхто не прописаний, документи готові до швидкої операції. Будинок цегляний.

Площа Старомостова. Правий берег р. Дніпро. Мікрорайон - Вокзал
41 000  $
або  621 $  за м²
Кімнат 3-к
Кімнати роздільні
Квартира кутова
Площа 66 м²
Кухня 8 м²
Поверх 3‑й  /  5‑ти
Тип
будинку
монолітний
Опалення автономне газове
Ⓜ️
До метро
300 метрів
Дивитися на карті 

Продам 3-кімнатну квартиру - Центр міста. пл. Старомостова Червона лінія Центральна частина міста з розвиненою інфраструктурою. Затишна квартира загальною площею 65.1 м. Яка розташована на 3 - му поверсі 5-ти поверхового будинку. У квартирі частково зроблено якісний ремонт: ванна ще у плівці; лічильники електроенергії, води та газу. Під’їзд акуратний, чистий.

Найдено вариантов:
Cторінка:
1
Поделиться страницей через QR-код
Із запитом «

Продаж квартир в Дніпрі на правому березі до 48000 доларів

» шукають:
Sectigo Trusted Site Seal

Електронна пошта, email: order@dneprdom.ua

Додати додаток "DneprDom.ua" на головний екран