Пропоную на продаж 2к квартиру в житловому стані на проспекті Поля, за магазином Медтехнікою, вул. Менахем - Мендл Шнеєрсона житловий стан, у квартирі є вбудована кухня з газовою плитою, електричною духовкою, витяжкою, бойлером, холодильником, у кімнаті є кондиціонер, стіл, диван, шафа, металопластикове вікно; пральна машина; забезпеченні, зацікавлені у подальшому проживання. Інфраструктура: Дитячий садок, Школа, Зупинка транспорту, Магазин, Супермаркет АТБ, Дитячий майданчик, Аптека, Ресторан, Кафе, 15 хвилин до Центрального Парку та Центру міст. Ⓜ️ Відстань до найближчої станції метро «Центральна» складає 1600 метрів або 19 хвилин ходьби пішки. Дивіться місцезнаходження будинку на карті нижче...
Внизу під оголошенням є карта з розташуванням будинку.
Розташування позначене на карті жовтим колом.
Відкрити карту ??
Парк, 2 поверх, під ремонт, 2 кімнати. Центральний район, проспект Олександра Поля. ПІД РЕМОНТ. Стан житловий. Квартира знаходиться на 2 поверсі 16-ти поверхового цегляного будинку 1975 року. 2 кімнати, загальна площа 54.9 кв. м, 30,8 кв. м житлової площі, кімната 20 кв. м, спальня 10,8 кв. м. Велика кухня – 9 кв. м. У будинку газ, центральне опалення, підігрів води – бойлер. Велика лоджія засклена. Вікна замінені на МПО, крім лоджії. Поруч вся інфраструктура, ТЦ Славутич, парк Зелений гай, гарна транспортна розв’язка, можна доїхати до будь - якої точки міста. Вікна виходять у паркову зону, тихо та спокійно Зелений Гай. ОСББ. Гарні сусіди. ПІД РЕМОНТ. Спілкування бажано із реально зацікавленим покупцем. Торг знаходиться у розумних межах. ПРОДАЖ НЕ ЗА СЕРТИФІКАТ. Телефонуйте за номером, вказаним у оголошенні.
Зручне місце, практично цент, хороша розв’язка, тихий двір. Квартира знаходиться у житловому стані, під індивідуальний ремонт. Можна використовувати під офіс або магазин, є вихід на червону лінію. Залишаються меблі та техніка. Всі необхідні об’єкти, що знаходяться в пішій доступності. Будинок ЖКГ.
трикімнатна квартира з виходом на червону лінію. Продам 3 кімнатну квартиру хрущовці на 1 поверсі 5 пов. вдома. Квартира в житловому стані, з меблями та технікою. Ремонт косметичний, на вікнах решітки. Є кімната, що виходить на червону лінію, можливість використовувати під офіс або магазин. У дворі знаходиться котельня, двір доглянутий та облагороджений. Зручне розташування, гарна транспортна розв’язка в будь - яку частину міста. За потреби можлива здача з подальшим продажем. Перегляд за домовленістю, можливий невеликий торг до реального покупця. Щодо оренди, можна зняти 2 кімнати 6 тис+ комунальні, 3 кімнати 8 тис+ комунальні на газ та світло лічильники, ЖКГ та вода за 1 особу. Опалення за сезоном. Оренда без тварин. Цегляний, хороший чистий тихий двір. гарне місце розташування.
Продаж меблів, побутової техніки. Продам затишну квартиру з дуже гарним розташуванням. Чи не кутова! У кроковій доступності: 2 сади, школа, коледж, АТБ, аптеки, магазини, гарна транспортна розв’язка. У квартирі є все для комфортного життя. Побутова техніка та меблі залишається, крім дитячих меблів та муз. центру. По косметиці є незначні недоліки легко усунуті нещодавно були замінені труби каналізації та опалення ﹑ Сергій.
Поруч чудова транспортна розв’язка, вся інфраструктура міста. Терміново продам 1 к. кв. Під ремонт. Торг. Вікна виходять у двір, поряд зупинка. Санвузол суміжний, електроплита.
Квартира продається з гаражем на дві машини у гаражному кооперативі. ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру, 64 кв. м. , двостороння, в центрі, 7 поверх 9-ти поверхового будинку; частково з меблями; м/п вікна, паркет, сигналізація, цептер очищувач води. Ціна договірна.
Поряд вся інфраструктура міста, парк, пляжі, трц. Затишна, косметичний ремонт, зачинений двір, відеонагляду, паркомісця, двостороння, санвузол роздільний, підлога лінолеум на паркеті, який за бажанням можна відновити.
Поруч парк Глоби. Продам 2-х кімнатну квартиру в центрі міста, пр. Яворницького 109 біля парку Глоби. Лічильники води та газу встановлений. Поверх 1 . Висота стелі 4 м. Загальна площа квартири 50,5 м 2. Квартира під ремонт. Квартира під ремонт можна зробити дворівневу.
Терміновий продаж, торг буде. Затишна і гарна квартира в Центрі. 3 / 9 - типоверхового будинку, 55 / 37 / 8. Кімнати 2 + 1, вікна МП і виходять в тихий закритий двір, Всі меблі і техніка в наявності, є автономне опалення. Лічильники газу, ел. енергії, води . Фото повністю відповідають дійсності. Документи в порядку. Ціна 62000 у. о. Можливий торг.
Река Днепр Набережна. Продаж 2 кімнатна на Січеславській Набережній 13 квартира 1 / 9 без балкона 46 м кімнати роздільні не кутові, вікна у двір, біла цегла, тепла. Продається з меблями та технікою. Зараз в оренді 11000 грн. Цегляний. Затишний двір.
продаж з технікою та меблями. Продам двокімнатну двосторонню квартиру з окремими кімнатами. Квартира знаходиться на 4 - му поверсі 5-ти поверхового будинку, середина будинку. Квартира має загальну площу 48,5 кв. м. Двостороння, кімнати непрохідні, просторі. У квартирі виконаний капітальний якісний ремонт із заміною всіх комунікацій, також виконана шумоізоляція стін та стелі професійними матеріалами. Квартира дуже тепла взимку, розташована поряд із котельнею. На подвір’ї багато великих дерев. У квартирі спланована вбиральня, в кімнатах вбудовані шафи -купе. Квартира виглядає дуже обережно. Ідеально підійде для власного проживання або для бажаючих, як бізнес – оренда, тому що розташована за 10 хв до центру міста. Продається з технікою та меблями. Телефонуйте торг. Будинок ОСББ, нізкі комунальні, поряд школа, садочок, лікарня, магазини, спорткомплекс, бізнес центр, в дорі велика безкоштовна парковка. Дуже зелений та затишний двір.
Приходь і живи. Квартира з косметичним ремонтом, МПО, кондиціонер, осбб, утеплена, в будинку новий ліфт, кухня, ванна та туалет у кахлі, двері дубові. стелі вирівняні, шпалери. Панельний, поверх.
Побутова техніка: Варильна панель, Мікрохвильова піч, Плита. Продам квартиру на вулиці. Робочої. Заходь і живи. Узаконено перепланування у 2-х кімнатну квартиру. Загальна площа 45.4 кв м, житлова площа 17.8 кв м. Не кутова, поверх 10 / 16. З ремонтом, залишаються вбудовані шафи, вбудована кухня, . Два нових ліфти, консьєрж, чистий під’їзд. Всі питання по телефону.
Двір не проїзний, чистий, цегляний. Квартира чудова, з ремонтом. Енергетика Позитивна, за час проживання в ній, добробут сім’ї збільшився у 2,5 рази, народилася дитина. Ви залишитеся задоволені. У квартирі ніхто не прописаний, готовий до швидкої угоди. Ціна знижена на час воєнних дій, після закінчення яких зросте мінімум на 10 000. Будинок кооперативний, доглянутий.
Готові до швидкої згоди куплі - продажу і торгу. В квартирі ремонт з заміною с/т комунікацій, ніхто не проживає. М/П вікна і лоджія, частково меблірована, бойлер. Електрика 24 / 7, Лічильники води, електроенергії. Ліфт працює. ОСББ, документи в порядку, один власник, боргів по жкх немає. Під’їзд: домофон, броньовані двері. Вторинна нерухомость , недалеко від авто і ж. д вокзалу.
Продаж 3-х кімнатної квартири на правому березі недалеко від центру. Стіни із цегли Квартира в хорошому стані. Всі кімнати світлі та просторі, зручне планування. Є велика кухня, окремий санвузол, лоджія, балкон. Встановлені вікна з металопластику Підлога - паркет, у кухні - лінолеум Проведено супутникове ТБ та інтернет Затишний двір з дитячим майданчиком та паркувальними місцями У будинку є ліфт, домофон. Поруч знаходяться супермаркет, школа, дитячий садок, поліклініка, зручна транспортна розв’язка Документи готові до продажу. Дзвоніть та домовляйтесь про перегляд! Є торг.
Новобудова !! Новий будинок, вільне планування, ОСББ, стоянка, дитячий майданчик. Вид на жм Перемога та нар. Дніпро. 2 лоджії вийдуть гарні робочі зони з вікнами на підлогу. Планування під 1-кімнатну студію. Будинок житловий. Територія закрита. Дитячий майданчик, стоянка платна/безкоштовна. До річки 5 хвилин пішки. Через дорогу аквапарк. Поруч АТБ, зупинка. Дешевше, ніж у будинку, що будується. За ціною буде розмова під час особистої зустрічі. Новий. Експлуатація з 2017 року ОСББ.
Новобудова !! Новобуд бізнес класу з власною прибудинковою територією. Квартира в жк південному. Після будівельників. 2 секція 7 поверх. Монолітна конструкція. Два ліфти. Гарне розташування. Шикарна квартира як для проживання, так і під бізнес. 2 секція 7 поверх у жк південний. Здача середина 2023 року.
Бажаеш дати об'яву «Продам квартиру»?
Натискай дати об'яву, заповни параметри, додай фото і, воно з'явиться відразу! Без реєстрації !
Електронна пошта, email: order@dneprdom.ua